USD EUR
Порівняння
Додайте товари для порівняння
Бажання
Додайте товари до списку бажань
0
Мій кошик

Мінітрактори

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою

Мінітрактор - доступна необхідність

Сільське господарство - бізнес не завжди великий. Мале фермерство може бути економічно ефективним, що доводять тисячі людей. Важлива складова ефективності - правильний рівень механізації. Головний інструмент будь-якої роботи на землі був і залишається трактор. Який трактор купити - питання, яке рано чи пізно постане перед фермером. Великі і дорогі машини звичайно виглядають солідно, і зорюють поле за 2 години. Але не завжди потужний і високопродуктивний трактор необхідний. Адже експлуатаційні витрати зростають прямо пропорційно розміру техніки. А ціна і поготів. З нашими, навіть кращими умовами по кредитах і лізингу, дрібному фермеру часто просто не "потягнути" такий трактор. Оренда техніки теж далеко не завжди вигідна. І на допомогу приходить найкращий помічник малого фермера - мінітрактор.

Завдання мінітрактора

Мінітрактор робить всі види всіляких сільськогосподарських і комунальних робіт що і великий, але в меншому обсязі:

  1. Транспортування і буксирування.
  2. Будівництво.
  3. Прибирання снігу та сміття (доріг, виробничих площ).
  4. Сільгоспроботи - оремо, косимо, садимо і все що з цим пов'язано.

Можливості мінітрактора визначає його обвіс та обладнання. Тут все залежить від того, які завдання ви ставите перед майбутньою покупкою. Завдяки меншим габаритам мінітрактори в умовах обмеженого простору бувають просто незамінні - наприклад при роботах в садах. А менша витрата палива в сучасних економічних умовах, будуть дуже корисним плюсом.

На що звернути увагу при виборі мінітрактора?

  • Потужність двигуна. Чим потужніше - тим більше допустиме навантаження, і ширший спектр застосовуваного обладнання. Мінус - велика потужність - більша витрата палива.
  • Тип палива - бензин або дизель. Уніфікація по паливу з основним транспортом буде вельми зручна.
  • Привід - повний або на одну пару коліс. Для транспортування, покосу і інших нескладних робіт, в яких немає необхідності більшого зчеплення з дорогою вистачить і приводу на одну пару коліс. Для роботи в умовах важких ґрунтів (глина, чорнозем), орання або прибирання снігу краще купити повнопривідну модель мінітрактора з диференціалом, що блокується.
  • Функціонал - вал відбору потужності і кількість його швидкостей, гідровиходів, швидкості КПП, світлотехніка.
  • Відкриті мінітрактори мають свої плюси і мінуси. До перших варто віднести компактність по висоті, зручність роботи під деревами, широкий кут огляду огляду і контроль за обладнанням. Але вони вимагають наявності гаража або навісу для зберігання, і взимку без обігріву не так комфортно працювати.

Вгору