USD EUR
Порівняння
Додайте товари для порівняння
Бажання
Додайте товари до списку бажань
0
Мій кошик

Пір'язнімні машини

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою

Пероз'ємні машини - доступна реальність

Для будь-якого фермера, який вирощує птицю на м'ясо, завдання по ощипуванню туш від пір'я завжди була складною. Звичайно, якщо цю процедуру проводити вручну. Але технології не стоять на місці, і мала механізація поступово проникає в ті сфери застосування, де здавалося б заміні ручної праці просто немає. Сучасний, простий і дуже ефективний спосіб общіпування пташиних туш - використання пероз'ємних машин. Якщо раніше машинна пероз'ємка зустрічалися тільки на великих птахофабриках, то з появою доступних і компактних моделей все частіше подібний агрегат можна зустріти у малого і середнього фермера. І навіть для невеликих господарств це цілком посильне придбання. Також економічно виправдана покупка пероз'ємної машини відразу на декількох фермерів, якщо це зовсім невеликі господарства, тим більше що невеликі мобільні моделі давно не рідкість.

Принцип дії і конструкція пероз'ємної машини

Ідея проста як все геніальне. Головну роль в процесі відіграють біли, вони ж бильні пальці - довгасті гумові елементи, тертям про які і відбувається видалення пера з тушок птиці. За принципом дії є два типи машин - дискові і циклоавтомати.

 • У перших бильні пальці розташовані на рухомих дисках, контактуючи з тушками і видаляючи пір'я.
 • У циклоавтоматах бильні пальці знаходяться на стінках і дні обертового барабана. Під впливом відцентрових сил туші б'ються об біли і перо видаляється.

Бувають навіть комбінації цих конструкцій.

Ще пероз'ємні механізми ділять на:

 • Верстатного типу.
 • Центрифужного типу.

Саме другий тип пероз'ємних машин набув найбільшого поширення. Вони можуть бути різного розміру і продуктивності - від автоматизованих потужних стаціонарних механізмів, до невеликих рухомих агрегатів для домашнього користування.

Підготовка та експлуатація пероз'ємної машини

Птах, навіть мертвий, просто так своє перо не віддасть. А значить необхідно провести ряд підготовчих заходів, таких як гидротермічна обробка туші, або просто, як кажуть, пропарювання. Необхідно нагріти тушу до такої температури, що б ослабли місця кріплення пір'я в шкірі птиці. При цьому важливо не перегріти, інакше це позначиться на якості самого м'яса. Зазвичай пари хвилин в окропі або близько його вистачає. Втім, найкраще керуватися інструкцією, яка йде разом з машиною від виробника. Як визначити що тушка правильно підготовлена? Пір'я можна висмикнути рукою.

Гумові пальці, вони ж біли, бувають різними по жорсткості. Чим м'якше палець - як правило вони білого кольору - тим більше делікатну тушку він обробляє. Наприклад це перепілки або інші ніжні птиці. Чорні пальці зазвичай призначені для бройлерів. За більними пальцями необхідно стежити, це мабуть єдиний витратний матеріал, і при їх пошкодженні або зносі вони підлягають заміні.

Як вибрати і купити пероз'ємну машину?

Розрахуйте необхідний вам обсяг і продуктивність. Навіть невелика машина може обробити до 150 - 200 туш за годину.

Враховуйте з якою птицею ви плануєте працювати при виборі машини. Найважча в переробці - водоплавна птиця, в їх тушах пір'я триматися з особливим завзяттям. Є навіть більш потужні моделі пероз'ємних машин, які призначені для обробки такого птаха. У деяких моделях використовуються додаткові насадки з біламі, що збільшують пероз'ємну здатність агрегату. Є ж навпаки, спеціалізовані машини з делікатною роботою, для ніжної, легко пошкодженої птиці - перепілок або курчат.

Не економте на більних пальцях. Заздалегідь перед роботою перевірте їх якість і стан. Залишитися з сотнею пропарених тушок і з біламі, що розсипаються на порох - погодьтеся, так собі перспектива. Правильно підбирайте потрібні по жорсткості під потрібний тип птиці. До часу забою і зйому пера краще мати запас. Все таки це витратний матеріал.

Пропарювання пташиних туш - один з ключових моментів в технології механічного пероз'єму. Можна скористатися і підручними доморощеними засобами, але хороший шпарчан буде більш продуктивним і правильним вибором. Є різних розмірів і продуктивності. Це зручно, економно і що важливо - ремонтопридатно в майбутньому.

Забезпечте гарне місце для розміщення машини, зручне для роботи і прибирання після, з надійним встановленням механізму, без вібрацій та з підведенням і зливом води.

Купити пероз'ємну машину після правильного вибору дуже просто - зверніться до нас. :-) А якщо є питання з вибором - питайте, наші консультанти завжди допоможуть.

 • Увійдіть на сайт щоб
  додати товар в список бажань
  Порівняти
 • Увійдіть на сайт щоб
  додати товар в список бажань
  Порівняти
Вгору